Wind Free Elite 3,5 kW

Značka: Samsung

Nejlepší bezprůvanová klimatizace od Samsungu, nejtišší na trhu klimatizací v ČR (16dB), nejlepší filtrace vzduchu ničí viry i bakterie, pro místnosti do 35 m2, integrovaný  senzor pohybu, energetická třída A+++/A+++, umělá inteligence, WiFi.

Dostupnost Na objednávku
Kód: AR09CXCAAWKNEU_SET
59 550 Kč 41 685 Kč 34 450 Kč bez DPH
Wind Free Elite 3,5 kW
Značka: Samsung
Samsung WindFree Elite 3,5 kw
WindFree (chladí, ale nefouká) Tichý provoz WiFi ovládání A+++
59 550 Kč

tlačítko nabídka

Wind Free Elite 3,5 kWSamsung WindFree Elite 3,5 kw

 • určeno pro místnosti do 35 m2
 • 3.generace Wind Free 
 • automatické 2-stupňové chlazení - Wind-FreeTM režim + režim rychlého chlazení  
 • ovládání pomocí umělé inteligence (ovládání hlasem a AI Auto Cooling) - 
 • integrovaný senzor pohybu (MDS) 
 • Tri-care filtr (antialergenní, antivirový a antibakteriální)  - zabíjí viry i bakterie
 • režim automatického čištění - ve 3 stupních
 • integrovaný Wi-Fi modul - ovládání přes mobil aplikací Samsung Smart Things (Android i Apple)
 • Velmi tichý provoz 16 dB(A) - nejtišší v ČR
 • Režim Wind-Free™ Good Sleep vytváří ideální podmínky pro spaní – žádné nepříjemné proudění studeného vzduchu během noci
 • energetická třída A+++/A+++, SEER 8,8 (sezónní koeficient chlazení - z 1 kWh el.energie vytvoří 8,8 kWh chladu)

Uživatelský manuál DB68-08614A-00_QG_AR9500T_GEO_EU_CS_191018

Vysvětlivky:

Legenda

 

Získejte pocit příjemného chládku díky technologii chlazení Wind-Free™. Jemně* a tiše** rozptyluje vzduch díky 23 000 mikrootvorům, takže na vaší kůži nezanechává žádný nepříjemný pocit chladu. Moderní technologie proudění vzduchu také chladí daleko rovnoměrněji rozlehlejší a větší prostory. A užívá při tom o 77 % méně energie než režim Rychlého chlazení.

1

Integrovaný senzor pohybu (MDS)

Senzor pohybu přispívá ke zvýšení účinnosti klimatizačních jednotek. Při zaznamenání absence osoby v prostoru jednotka po 20 minutách automaticky přepne do režimu Wind-FreeTM, a tak se snižuje spotřeba elektrické energie. Po dalších 40 minutách bez pohybu jednotka zvýší požadovanou teplotu v prostoru o 2°C. Za dalších 40 minut se jednotka přepne do režimu Stand-by. Při zaznamenání pohybu se jednotka vrátí do původního nastavení.

Technologie chlazení Wind-Free™ (úspora energie)

Ušetřete každý den díky vysoce účinnému režimu chlazení Wind-Free™. Když je nastaven režim Wind-Free™, venkovní klimatizační jednotka spotřebovává minimum energie – využívá až o 77 % méně elektřiny v porovnání s režimem Rychlého chlazení*. Takže si můžete užívat příjemný chládek a nemusíte se při tom strachovat o své účty za elektřinu.

2

 

 

AI Auto Comfort

Zažijte chytřejší způsob života díky AI Auto Comfort*. Tato technologie automaticky optimalizuje různé režimy na základě analýzy okolního prostředí a způsobů, jakým přístroj používáte**. S ohledem na vaši preferovanou teplotu je pak přístroj automaticky zapnut v odpovídajícím režimu, který zajistí optimální podmínky pro váš domov.

3

Wind-Free™ Good Sleep

Režim Wind-Free™ Good Sleep vytváří ideální podmínky pro spaní – žádné nepříjemné proudění studeného vzduchu během noci. A kontrola teploty režimu chlazení Wind-Free™ vám pomůže, abyste rychle usnuli, spali hlubokým spánkem a probouzeli se dokonale odpočatí.

4

Rychlé chlazení

Zchlaďte váš domov rychleji od jednoho koutu k druhému a zažijte pocit nikdy nekončícího pohodlí. Technologie Digital Inverter Boost ochlazuje vzduch až o 43 % rychleji*. Navíc její moderní design zahrnuje také o 15% větší větrák, o 18 % širší přívod a o 31 % širší lopatku. Takže studený vzduch je díky tomu rozptylován do všech směrů i do větších prostor**, a to až na vzdálenost 15 metrů.

6

SmartThings

Nastavte teplotu vašeho domova kdykoli a odkudkoli. Díky aplikaci SmartThings* můžete nastavit a kontrolovat vaši klimatizaci pouhým jedním dotykem. Nebo jednoduše řekněte svému systému s umělou inteligence (AI)*, co přesně chcete**, a ten vše provede podle vašich představ. Dokonce vám navrhne nejlepší možnosti nastavení.

7

Tri-Care Filter

Zajistěte si čistý vzduch a vysokou výkonnost tepelného výměníku díky filtru Tri-Care Filter. V jeho třech vrstvách najdeme filtr s vysokou hustotou, který čistí vzduch od velkých prachových částic, vláken a zvířecích chlupů. Také obsahuje filtr svrchní vrstvy vytvořený z minerálu zeolit, který zachycuje ten nejjemnější prach a navíc pomáhá snižovat množství virů, bakterií a alergenů*.

8

Auto Clean (3 kroky)

Udržujte vnitřek vaší klimatizace hygienicky čistý – tím, že nebudete dělat vůbec nic! Poté, co byla vaše klimatizace zapnutá, funkce Auto Clean ve třech krocích automaticky vysuší tepelný výměník. Vlhkost odstraní tak, že po dobu 10 až 30 minut fouká do výměníku vzduch. Tím předchází množení bakterií i rozšíření nepříjemných pachů.

9

Méně hluku

Zchlaďte své obývací prostory a nenechte se při tom obtěžovat přílišným hlukem. Kompresor vytváří silné proudění vzduchu, ale díky tomu, že obsahuje tlumící jednotku s dvojitou trubicí, pracuje velice tiše. Snižuje hluk z proudění chladného vzduchu, když je klimatizace nastavena na vysokou rychlost, a zároveň minimalizuje hluk při nastavení na nízké otáčky*.

10

Easy Filter Plus

Nechte svou klimatizaci, aby pracovala účinněji i při menším úsilí. Filtr Easy Filter Plus je umístěn na vnější horní straně, takže jej lze snadno vyjmout a vyčistit. Jeho hustá síťovina udržuje tepelný výměník čistý a antibakteriální svrchní vrstva vás chrání před nebezpečnými vzduchem přenosnými nečistotami*.

11

Chladivo R32

Pomozte ochránit planetu tím, že snížíte svůj vliv na změnu klimatu. Naše klimatizace používá novou generaci chladiv R32, které v porovnání s běžnými chladivy R22 nebo R410A pomáhají zachovávat ozónovou vrstvu a nemají téměř žádný vliv na globální oteplování. Takže jsou daleko šetrnější k životnímu prostředí*.

13

ECO Mode

Ušetřete energii, ale nevzdávejte se při tom příjemného chládku. ECO mode využívá v porovnání s běžným režimem méně kapacity kompresoru, a tak snižuje spotřebu energie*. Díky tomu můžete klimatizovat daleko efektivněji v případě, že venku není příliš horko, a nebo můžete kdykoli ušetřit energii a peníze a nemusíte se strachovat o své účty za elektřinu.

14

tlačítko nabídka

Specifikace:

Klimatizace   AR12TXCAAWKNEU/XEU
Chladící výkon kW 3,5
Topný výkon kW 4,0
Účinnost SEER W/W 8,5
Účinnost SCOP W/W 5,1
Energetická třída (chlazení)   A+++
Provozní rozsah teplot (chlazení) °C -10-46
Provozní rozsah teplot (topení) °C -15-24
Příkon (chlazení) W 885
Příkon (topení) W 940
Wifi modul   Ano
     
Vnitřní jednotka    
Hlučnost (min.) dB(A) 16
Rozměry mm 889 x 299 x 215
Hmotnost kg 10,6
     
Venkovní jednotka    
Hlučnost (min.) dB(A) 46
Rozměry mm 790 x 548 x 285
Hmotnost kg 32,5
Chladivo   R32
Naplnění chladivem kg 0,97
Průměr potrubí (kapalina) mm/palce 6,35/(1/4)
Průměr potrubí (plyn) mm/palce 9,52/(3/8)
Délka potrubí (max.) m 15
Převýšení potrubí (max.) m 8
Invertorový kompresor   Ano

 

tlačítko nabídka

Kategorie: Samsung WindFree Elite
Záruka: 3 roky
SVT kód: SVT30377

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Samsung WindFree Elite 2,5 kw
WindFree (chladí, ale nefouká) Tichý provoz WiFi ovládání A+++
31 041 Kč bez DPH
37 560 Kč
53 657 Kč

Nejlepší bezprůvanová klimatizace od Samsungu, nejtišší na trhu klimatizací v ČR (16dB), nejlepší filtrace vzduchu ničí viry i bakterie, pro místnosti do 25 m2, integrovaný...

AR07CXCAAWKNEU_SET