Hodnocení obchodu

4,9 64 hodnocení
5
61x
4
2x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Hana Čermáková | 5.10.2023
S firmou BAXX naprostá spokojenost. Vše dopodrobna vysvětlili, po schválení nabídky od firmy byla do týdne instalace. Kluci ochotný a vše funguje jak má. Cena jedna z nejnižších. Za mě, za jedna 👍DOPORUČUJI.
I Avatar autora Idjer | 8.9.2023
Perfektní jednání, perfektní přístup a perfektně provedená práci. Firmu doporučuji všem
SS Avatar autora Stanislav Svoboda | 24.3.2023
Po provedené instalaci dvou venkovních a čtyř vnitřních jednotek Samsung, mohu firmu doporučit.
ZG Avatar autora Zdeněk Gunther | 30.5.2022
MH Avatar autora Matyáš Hájíček | 24.5.2022
Spokojenost Příjemný a profesionální přístup.
ZJ Avatar autora Zdeněk Janák | 31.3.2022
24.3. nám níže uvedená firma instalovala dvě značkové klimatizace Samsung s montážní v ceně. Jednu máme v kuchyni s výkonem 2.6 kW, druhou v obývací ložnici 3,5kW. Celkem jsme se vešli do 40ti tisíc. Kvůli zvyšování cen plynu a nebezpečí ztráty ceny peněz jsme se rozhodli instalovat alternativní vytápění/chlazení. Dokonce jsme proto zrušili rezervované lázeňské pobyty. Spotřeba jedné klimatizace je cca 700W. V pondělí navštívíme ČEZ pro změnu tarifu na D56d, podle informací na internetu 1kW za 2.10. Při celoroční platbě bychom se měli vejít za provoz klimatizací do 1tisíc měsíčně. Všemu předcházelo 3denní hledání na internetu. Po konzultaci s panem Václavíkem ohledně technických problémů t.j. umístění vnější jednotky, /na zem, stěnu, na střechu, vzdálenost mezi vnitřní a vnější jednotkou/ nám byla na mail zaslána faktura. Po odsouhlasení zbývalo počkat na vhodný termín. A teď to hlavní ! Ráno přijeli dva technici, po prohlídce místa sdělili - do 12ti hodin bude instalace hotová a fungující klimatizace bude předána s doklady a protokolem pro ČEZ. Odsávali prach při vrtání stěn, všechno po sobě uklidili. S podobně profesionálním a vstřícným přístupem jsme se nikdy předtím nesetkali. Obě klimatizace fungují perfektně, 3letá záruka, děkuji, Ligo.
VI Avatar autora Vojtěch Infeld | 27.1.2022
Po poptávce firma zašle přehlednou cenovou nabídku s jasně rozepsanými cenami. A poradí i výběr klimatizace apod.... Oceňuji jasnou komunikaci, že se člověk nemusí doprošovat apod.. Prostě: Platba (je na Vás, zda na místě hotově nebo zálohovou fakturou), Termín, montáž a den před přijetím techniků Vám zavolají a domluví detaily... Skvělé ! Opravdu DOPORUČUJI ! Skvělá firma. Především oceňuji: Komunikaci Cenu jak montáže tak produktu Profesionalita jak obchodu tak samotné montáže. Datum dodání Férovost Rychlost
DS Avatar autora Dorota Selkičová | 26.5.2021
Za nás s přítelem naprostá spokojenost. Po telefonu vše vysvětlili a vypracovali 2 varianty. Dokonce pomohli s dokumentací pro ČEZ. Pánové přijeli včas a celková montáž jim trvala cca 5 hodin. Uklidili po sobě v rámci možností a platba proběhla po montáži. Celkově na nás udělali dobrý dojem. Nyní už chladíme ;)
LH Avatar autora Lucie Hrbková | 24.5.2021
Pravděpodobně se sem dávají jen pozitivní zkušenosti - dávám tedy opačnou ! za nás toto chování opravdu NE! Před několika týdny nám byla instalovaná klimatizace do celého domu bez mála skoro za 100 tis. V prvním dojmu jsme byli nadšení - až do chvíle, kdy nám po pár dnech klimatizace začala dělat podivný zvuk. Od té doby se firmu snažíme kontaktovat, aby s tím něco udělali. Byl tu po x urgencích jednou technik , který nám řekl, že máme klimatizaci vyrovnat. Pokud se nám to nepodaří, přijede firma, odpojí ji a vyrovnají. ( Upozorňuji, že jsme se předem ptali, jaký má být pro klimatizaci připravený základ. Prý žádný, že stojí na nohách - která je mimochodem prasklá) Manžel ji vyrovnával skoro 14 dní - bez výsledku. Hluk stále dělá takový, že v noci nejde používat, aby jsme nerušili sousedi. Takže jsme firmu opět několik týdnů naháněli a dnes po opětovné urgenci jsme se dozvěděli, že nám reklamaci neuznávají. ?! Takže to budeme řešit dál a rozhodně doporučuji se firmě vyhnout. My budeme rádi, pokud věc za 100 tis budeme moci vůbec plně používat .
EK Avatar autora Erika Kaiseršotová | 8.5.2021
Skvělý servis a poradenství. Pan Václavík je velmi ochotný, trpělivý a kompetentní. Prostě člověk na svém místě. Vše vysvětlil, rozdíly mezi typy. Dodání bylo rychlé, montáž provedli velmi příjemní technici. Žádné navýšení ceny oproti nabídce. Platba až po převzetí díla, montáži.
FK Avatar autora Filip Klobucký | 26.4.2021
Naprostá spokojenost s montáží a vlastně i s přípravou. Takto má vypadat řemeslo!
DM Avatar autora Dalibor Mladý | 22.4.2021
Trošku dražší ale za to kvalitní práce. Jednání na úrovni.
KV Avatar autora Kateřina Vroubková | 13.4.2021
Zavolala jsem a s příjemným pánem jsme domluvili montáž u mě doma. Montážníci šikovní. Doporučuji
VT Avatar autora Václav Tobiška | 7.4.2021
Poměr cena výkon. Montáž a klima ok.
TH Avatar autora Tereza Haštecká | 5.4.2021
Minulý týden u nás proběhla montáž klimatizací a obě fungují v pořádku. Oba pánové byli velmi šikovní a vstřícný.
TL Avatar autora Tomáš Lebeda | 10.3.2021
Velký výběr a vstřícné jednání dnes už najdeme u více obchodů. Nejvíce mě však zaujala technická podpora - technik, který mi vše vysvětlil + Cena + Rychlost + Čistota + Kvalita - Nic
Avatar autora | 1.3.2021
Dobře a podrobně poskytnuté informace o výrobcích. Montáž proběhla naprosto v pořádku.
Avatar autora | 31.8.2020
+ komunikace se zákazníkem
+ vysvětlili mi vše, nerozumím tomu
+ slečna byla opravdu trpělivá
+ cena , kterou si mohou dovolit i důchodci

vřele doporučuji
Avatar autora | 17.7.2020
+ přijeli, nainstalovali, spustili, chladíme.

Doporučuji, všechno v pořádku.
Avatar autora | 29.6.2020
+ velký výběr klimatizací
+ vstřícné jednání
+ možnost vyzkoušení jednotky v showroomu
+ práce montérů a obchodního zástupce byla velmi kvalitní.