Wind Free Elite 2,5 kW

Značka: Samsung

Nejlepší bezprůvanová klimatizace od Samsungu, nejtišší na trhu klimatizací v ČR (16dB), nejlepší filtrace vzduchu ničí viry i bakterie, pro místnosti do 25 m2, integrovaný  senzor pohybu, energetická třída A+++/A+++, umělá inteligence, WiFi.

Dostupnost Na objednávku
Kód: AR07CXCAAWKNEU_SET
53 657 Kč 38 633 Kč 31 928 Kč bez DPH
Wind Free Elite 2,5 kW
Značka: Samsung
Samsung WindFree Elite 2,5 kw
WindFree (chladí, ale nefouká) Tichý provoz WiFi ovládání A+++
53 657 Kč

tlačítko nabídka

Wind Free Elite 2,5 kWSamsung WindFree Elite 2,5 kw

  • určeno pro místnosti do 25 m2
  • 3.generace WindFree 
  • dvoustupňové chlazení - Wind-FreeTM režim a režim rychlého chlazení  
  • ovládání pomocí umělé inteligence (ovládání hlasem a AI Auto Cooling)
  • integrovaný senzor pohybu (MDS)
  • Tri-care filtr (antialergenní, antivirový a antibakteriální)
  • Wi-Fi - ovládání přes mobil aplikací Samsung Smart Things (Android i Apple)
  • Velmi tichý provoz 16 dB(A)
  • Režim Wind-Free™ Good Sleep vytváří ideální podmínky pro spaní – žádné nepříjemné proudění studeného vzduchu během noci
  • energetická třída A+++/A+++, SEER 8,8 (sezónní koeficient chlazení - z 1 kWh el.energie vytvoří 8,8 kWh chladu)

Legenda ikon baxxcz

 

 Získejte pocit příjemného chládku díky technologii chlazení WindFree™. Jemně* a tiše** rozptyluje vzduch díky 23 000 mikrootvorům, takže na vaší kůži nezanechává žádný nepříjemný pocit chladu. Moderní technologie proudění vzduchu také chladí daleko rovnoměrněji rozlehlejší a větší prostory. A užívá při tom o 77 % méně energie než režim Rychlého chlazení.

1

Integrovaný senzor pohybu (MDS)

Senzor pohybu přispívá ke zvýšení účinnosti klimatizačních jednotek. Při zaznamenání absence osoby v prostoru jednotka po 20 minutách automaticky přepne do režimu Wind-FreeTM, a tak se snižuje spotřeba elektrické energie. Po dalších 40 minutách bez pohybu jednotka zvýší požadovanou teplotu v prostoru o 2°C. Za dalších 40 minut se jednotka přepne do režimu Stand-by. Při zaznamenání pohybu se jednotka vrátí do původního nastavení.

Technologie chlazení Wind-Free™ (úspora energie)

Ušetřete každý den díky vysoce účinnému režimu chlazení Wind-Free™. Když je nastaven režim Wind-Free™, venkovní klimatizační jednotka spotřebovává minimum energie – využívá až o 77 % méně elektřiny v porovnání s režimem Rychlého chlazení*. Takže si můžete užívat příjemný chládek a nemusíte se při tom strachovat o své účty za elektřinu.

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AI Auto Comfort

Zažijte chytřejší způsob života díky AI Auto Comfort*. Tato technologie automaticky optimalizuje různé režimy na základě analýzy okolního prostředí a způsobů, jakým přístroj používáte**. S ohledem na vaši preferovanou teplotu je pak přístroj automaticky zapnut v odpovídajícím režimu, který zajistí optimální podmínky pro váš domov.

3

Wind-Free™ Good Sleep

Režim Wind-Free™ Good Sleep vytváří ideální podmínky pro spaní – žádné nepříjemné proudění studeného vzduchu během noci. A kontrola teploty režimu chlazení Wind-Free™ vám pomůže, abyste rychle usnuli, spali hlubokým spánkem a probouzeli se dokonale odpočatí.

4

Rychlé chlazení

Zchlaďte váš domov rychleji od jednoho koutu k druhému a zažijte pocit nikdy nekončícího pohodlí. Technologie Digital Inverter Boost ochlazuje vzduch až o 43 % rychleji*. Navíc její moderní design zahrnuje také o 15% větší větrák, o 18 % širší přívod a o 31 % širší lopatku. Takže studený vzduch je díky tomu rozptylován do všech směrů i do větších prostor**, a to až na vzdálenost 15 metrů.

6

SmartThings

Nastavte teplotu vašeho domova kdykoli a odkudkoli. Díky aplikaci SmartThings* můžete nastavit a kontrolovat vaši klimatizaci pouhým jedním dotykem. Nebo jednoduše řekněte svému systému s umělou inteligence (AI)*, co přesně chcete**, a ten vše provede podle vašich představ. Dokonce vám navrhne nejlepší možnosti nastavení.

7

Tri-Care Filter

Zajistěte si čistý vzduch a vysokou výkonnost tepelného výměníku díky filtru Tri-Care Filter. V jeho třech vrstvách najdeme filtr s vysokou hustotou, který čistí vzduch od velkých prachových částic, vláken a zvířecích chlupů. Také obsahuje filtr svrchní vrstvy vytvořený z minerálu zeolit, který zachycuje ten nejjemnější prach a navíc pomáhá snižovat množství virů, bakterií a alergenů*.

8

Auto Clean (3 kroky)

Udržujte vnitřek vaší klimatizace hygienicky čistý – tím, že nebudete dělat vůbec nic! Poté, co byla vaše klimatizace zapnutá, funkce Auto Clean ve třech krocích automaticky vysuší tepelný výměník. Vlhkost odstraní tak, že po dobu 10 až 30 minut fouká do výměníku vzduch. Tím předchází množení bakterií i rozšíření nepříjemných pachů.

9

Méně hluku

Zchlaďte své obývací prostory a nenechte se při tom obtěžovat přílišným hlukem. Kompresor vytváří silné proudění vzduchu, ale díky tomu, že obsahuje tlumící jednotku s dvojitou trubicí, pracuje velice tiše. Snižuje hluk z proudění chladného vzduchu, když je klimatizace nastavena na vysokou rychlost, a zároveň minimalizuje hluk při nastavení na nízké otáčky*.

10

Easy Filter Plus

Nechte svou klimatizaci, aby pracovala účinněji i při menším úsilí. Filtr Easy Filter Plus je umístěn na vnější horní straně, takže jej lze snadno vyjmout a vyčistit. Jeho hustá síťovina udržuje tepelný výměník čistý a antibakteriální svrchní vrstva vás chrání před nebezpečnými vzduchem přenosnými nečistotami*.

11

Chladivo R32

Pomozte ochránit planetu tím, že snížíte svůj vliv na změnu klimatu. Naše klimatizace používá novou generaci chladiv R32, které v porovnání s běžnými chladivy R22 nebo R410A pomáhají zachovávat ozónovou vrstvu a nemají téměř žádný vliv na globální oteplování. Takže jsou daleko šetrnější k životnímu prostředí*.

13

ECO Mode

Ušetřete energii, ale nevzdávejte se při tom příjemného chládku. ECO mode využívá v porovnání s běžným režimem méně kapacity kompresoru, a tak snižuje spotřebu energie*. Díky tomu můžete klimatizovat daleko efektivněji v případě, že venku není příliš horko, a nebo můžete kdykoli ušetřit energii a peníze a nemusíte se strachovat o své účty za elektřinu.

14

tlačítko nabídka

Specifikace:

Klimatizace   AR09TXCAAWKNEU/XEU
Chladící výkon kW 2,5
Topný výkon kW 3,2
Účinnost SEER W/W 8,8
Účinnost SCOP W/W 5,1
Energetická třída (chlazení)   A+++
Provozní rozsah teplot (chlazení) °C -10-46
Provozní rozsah teplot (topení) °C -15-24
Příkon (chlazení) W 540
Příkon (topení) W 675
Wifi modul   Ano
     
Vnitřní jednotka    
Hlučnost (min.) dB(A) 16
Rozměry mm 889 x 299 x 215
Hmotnost kg 10,6
     
Venkovní jednotka    
Hlučnost (min.) dB(A) 45
Rozměry mm 790 x 548 x 285
Hmotnost kg 32,5
Chladivo   R32
Naplnění chladivem kg 0,97
Průměr potrubí (kapalina) mm/palce 6,35/(1/4)
Průměr potrubí (plyn) mm/palce 9,52/(3/8)
Délka potrubí (max.) m 15
Převýšení potrubí (max.) m 8
Invertorový kompresor   Ano

 

tlačítko nabídka

 

Kategorie: Samsung WindFree Elite
Záruka: 3 roky
SVT kód: SVT30344

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Samsung WindFree Comfort 2,5 kW
Tichý provoz WiFi ovládání A++
21 382 Kč bez DPH
25 872 Kč
35 884 Kč

Wind-Free klimatizace za nízkou cenu, pro místnosti do 25 m2, kterou neuslyšíte - hlučností 19 dB(A), filtrací vzduchu, WiFi připojením a energetickou třídou A++.

AR09TXFCAWKNEU_SET
Samsung WindFree Avant 2,5 kW
WindFree (chladí, ale nefouká) Tichý provoz WiFi ovládání A++
Wind Free Avant 2,5 kW
skladem u dodavatele
26 347 Kč bez DPH
31 880 Kč
44 215 Kč

Wind-Free klimatizace s výkonem 2,5 kW, hlučností 16 dB(A), tri-care filtrem a energetickou třídou A++.

AR09TXEAAWKNEU_SET
Samsung WindFree Elite 3,5 kw
WindFree (chladí, ale nefouká) Tichý provoz WiFi ovládání A+++
35 435 Kč bez DPH
42 876 Kč
59 550 Kč

Nejlepší bezprůvanová klimatizace od Samsungu, nejtišší na trhu klimatizací v ČR (16dB), nejlepší filtrace vzduchu ničí viry i bakterie, pro místnosti do 35 m2, integrovaný...

AR09CXCAAWKNEU_SET
Wind Free Comfort Front Open White
WindFree (chladí, ale nefouká) Tichý provoz WiFi ovládání Pouze vnitřní jednotka, samostatně nefunkční
9 960 Kč bez DPH
12 051 Kč
14 558 Kč

Wind-Free klimatizace s výkonem 3,5 kW, hlučností 19 dB(A), Easy Filtrem Plus a energetickou třídou A++.

AR12TXFCAWKNEU