Samsung WindFree Pure 3,5 kW

Domácí klimatizace Samsung WindFree Pure s certifikovaným elektrostatickým PM 1.0 filtrem používaným v čističkách vzduchu a LED indikátorem kvality vzduchu. Režim WindFree pro bezprůvanové chlazení a WiFi zabudovaný modul pro vzdálené ovládání. Velmi tichý provoz - v tichém režimu 19 dB(A).

Dostupnost Skladem
Kód: AR12AXKAAWKNEU
59 550 Kč 42 876 Kč 35 435 Kč bez DPH
Samsung WindFree Pure 3,5 kW
Samsung WindFree Pure 3,5 kW
WindFree (chladí, ale nefouká) Tichý provoz WiFi ovládání A++
59 550 Kč

tlačítko nabídka

WindFree Pure 1.0Samsung WindFree Pure 3,5 kW

 • Novinka roku 2021
 • Čistí vzduch
 • Režim WindFree - chladí ale nefouká
 • 1.0 PM elektrostatický certifikovaný filtr
 • Easy Filtr + prachový filtr
 • Velmi tichý provoz pouhých 19 dB(A) (tichý režim)
 • Samočistící funkce výparníku Freeze Wash
 • AI Auto Control - možnost řízení pomocí umělé inteligence pro optimalizování spotřeby
 • WiFi zabudovaný modul pro vzdálené ovládání pomocí chytrého telefonu (aplikace SmartThing)
 • Možnost ovládání klimatizace hlasem (Bixby, Hey Google)
 • Energetická třída A++/A++
 • Digitální invertorová technologie kompresoru

Legenda ikon baxxcz

Režim WindFree - chladí ale nefouká

Režim WindFree je udržovací chladící režim, kdy se jednotka po dovršení požadované teploty uzavře a chladný vzduch je distribuován skrze 23 000 mikro otvorů. Zapříčiňuje to, že vzduch je rovnoměrně rozptylován tak, aby nedocházelo k pocitu nepříjemného foukání. K tomu pomáhá fakt, že proud vzduchu je při režimu WindFree zpomalen na 0,15 m/s.

Čistí vzduch

Klimatizace WindFree Pure je vybavena certifikovaným elektrostatickým filtrem PM 1.0, který se používá v čističkách vzduchu. PM 1.0 filtr nejen zachycuje ultra jemný prach, ale také eliminuje některé typy bakterií. Tento PM filtr je certifikován britskou certifikační společností Interek sídlící v Londýně.

LED Display s indikátorem čistoty

Pokročilý LED display ukazuje mimo jiné i indikátor kvality vzduchu, díky čemuž budete vědět, kdy čištění vzduchu zapnout.

pm filtr a led display

Freeze Wash - samočistící funkce výparníku

Funkce Freeze Wash umožňuje čistit výparník vnitřní jednotky automaticky. Doslova zmrazí lamely výparníku až na -15°C a počká, až roztaje. Odkapávající voda vyčistí z lamel výparníku přebytečné nečistoty. (testováno certifikační společností Interek)freeze wash

WiFi modul

Klimatizační jednotka Samsung WindFree Pure má v sobě zabudovaný WiFi modul pro vzdálené ovládání pomocí aplikace SmartThing v chytrém telefonu. Jednoduše řečeno, klimatizaci můžete ovládat odkudkoliv. Klimatizaci spárujete se svým chytrým telefonem a pomocí aplikace můžete vaše zařízení ovládat na dálku, například z práce zapnete chlazení a vaše místnost bude komfortně vychlazená, než přijedete z práce domů. Aplikace SmartThing je volně dostupná na Google Play a App store. Aplikace funguje na platformách Android verze 5.0 nebo vyšší a iOS 10.0 nebo vyšší.smart

Nutno dodat, že díky aplikaci SmartThing můžete klimatizaci ovládat hlasem za pomocí dalších aplikací jako je Bixby a Hey Google.

tlačítko nabídka

Specifikace:

windfree pure specifikace

tlačítko nabídka

Kategorie: Samsung WindFree Pure
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: