Set LG THERMA V Vysokoteplotní Split 16,0kW, vč. hydromodulu.

Značka: LG

Tepelné čerpadlo THERMA V SPLIT 16,0 kW, A, max.teplota 80°C, 230V, jednoduchá instalace, provoz a údržba. Určeno pro rekonstrukce s požadavkem na vyšší teplotu s ohledem na radiátory (i litinové). Sestava je již vč. hydromodulu.

Dostupnost Na objednávku
Kód: HU161HA.U32 / HN1610H.NK2
379 093 Kč 322 229 Kč 266 305 Kč bez DPH
Set LG THERMA V Vysokoteplotní Split 16,0kW, vč. hydromodulu.
Značka: LG
medium01
379 093 Kč

tlačítko nabídka

Therma V

  • Výkon 16,0 kW
  • Certifikace EUROVENT
  • Teplota výstupní vody až 80°C

 

Vysvětlivky:

Vysvětlivky

 

THERMA V - Tepelná čerpadla vzduch/voda značky LG

THERMA V je řada tepelných čerpadel vzduch-voda od společnosti LG, která jsou určena pro novostavby, rekonstrukce rodinných domů i komerčních objektů a která jsou vybavena pokročilou technologií. Topení LG s úsporou energie. THERMA V se dá použít pro topné systémy s radiátory i podlahovým topením, samozřejmě i pro přípravu TUV.

dum

Proč LG THERMA V?

Systém LG THERMA V je určen k vytváření jedinečných zákaznických hodnot, jako je úspora energie, komfort, snadné ovládání a služby, použitím vyspělých technologií. Invertorová technologie LG poskytuje vynikající energetickou účinnost prostřednictvím optimálních komponentů, jako je oběhové čerpadlo, výměník tepla a motor ventilátoru. Technologie regulace tlaku navíc zajišťuje stálý tepelný výkon i při nízké teplotě a bez potíží dosahuje cílového výkonu. Diferencovaná struktura na způsob „vše v jednom“, povrchová úprava Ocean Black Fin a uživatelsky orientované funkce zlepšují pověst profesionálů a spokojenost koncových uživatelů. K dispozici je kompletní řada tepelných čerpadel LG o topném výkonu 5 kW až 16 kW.

Zelená úsporám a Kotlíkové dotace

Naše tepelná čerpadla jsou registrována v dotačních programech Ministerstva životního prostředí České republiky „Nová zelená úsporám“ i „Kotlíkové dotace“.

Energeticky účinná aplikace

THERMA V představuje nejlepší řešení pro vytápění domácnosti a dodávku teplé vody s využitím invertorové technologie LG.

THERMA V má čtyřikrát vyšší energetickou účinnost než klasické topné systémy, neboť využívá energii z venkovního prostředí.

cop 

Spolehlivá aplikace

Provozní rozsah: venkovní teplota do -20 °C a maximální výstupní teplota vody 65 °C (SPLIT 57 °C).

rozsah

Různé aplikace

Zařízení THERMA V umožňují různé způsoby použití

  • Nový dům

S nízkoteplotním monoblokem a děleným systémem (split) lze topit i chladit.

 monoblok   split

  •  Renovovaný dům

Systém THERMA V lze připojit ke stávajícímu bojlerovému systému za účelem optimalizace energetické účinnosti a tepelného výkonu v renovovaném domě. Vysokoteplotní čerpadlo THERMA V také může zcela nahradit stávající kotel a dodávat horkou vodu o teplotě 80 °C.

 mono_split  vysokoteplota

tlačítko nabídka

Specifikace:

 vysokoteplotní

tlačítko nabídka

 

Kategorie: - Vysokoteplotní
Záruka: 7 let
Topný výkon (kW): 16,0
Hlučnost vnitř. jedn. v dB(A): 40
WiFi: Volitelné
Integrovaný zásobník TUV: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: