Samsung Wind-Free Comfort Sestava 3x 2,0 kW + 5,2 kW

(Sleva 25% na zařízení) Ukázková a kompletní multisplitová sestava včetně montáže složená z jednotek Samsung Wind-Free Comfort pro 3 místnosti do 20 m2. Sestava se skládá ze dvou vnitřních a jedné venkovní jednotky. Ideální volba pro chlazení tří místností o velikosti 15-20 m2.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 2245
101 920 Kč 81 639 Kč 72 892 Kč bez DPH
Samsung Wind-Free Comfort Sestava 3x 2,0 kW + 5,2 kW
Samsung multisplit wind free comfort 3x1 2,0 kW
Akce
101 920 Kč

tlačítko nabídka

Multi Splitová sestava Wind-Free Comfort 3x 2,0 kW + 5,2 kW (venkovní jednotka)

 • Wind-Free chlazení (chladí ale nefouká)Samsung multisplit wind free comfort 3x1 2,0 kW
 • Velmi tichý provoz 19 dB
 • WiFi modul pro vzdálené ovládání
 • Unikátní design
 • Chladivo R32

Sestava:

Vnitřní jednotky: 3x AR07TXFCAWKNEU
Venkovní jednotka: AJ052TXJ2KG/EU

Klimatizace z řady Samsung Wind-Free Comfort zaujme nejen svým ojedinělým designem ale také unikátní funkcí Wind-Free chlazení, které také slouží jako tichý či noční režim.

Při spuštění Wind-Free režimu se klimatizace uzavře a distribuuje vzduch pomocí 21 000 mikro otvorů ve svém panelu a díky tomu je vzduch rovnoměrně rozptylován do místnosti bez pocitu nepříjemného foukání.

Co je Multi Split? Multi Splitová klimatizační sestava?
Multi Split je označení klimatizačních sestav, přičemž napojujeme na venkovní jednotku až 5 vnitřních. Je to řešení pro potřebu chlazení více místností v objektu a jelikož se jedná o jednu venkovní jednotku, není to takový zásah do celkového vzhledu objektu. Taktéž multi splity používáme při instalaci v bytech, kde venkovní jednotka je umístěná na balkóně či terase, přece jenom, jedna venkovní jednotka nezabírá tolik místa jako například 5 venkovních jednotek.

 

Co vše je v ceně?

 • Vnitřní jednotky Wind-Free Comfort 2,0 kW (3x)
 • Venkovní jednotka o výkonu 5,2 kW
 • Standardní dálkové ovladače ke třem jednotkám
 • Montážní práce
 • 9 metrů propojovacího chladírenského potrubí
 • 9 metrů síťového kabelu
 • 9 metrů komunikačního kabelu
 • 9 metrů propojovací kabeláže
 • 9 metrů hadice na odvod kondenzátu

tlačítko nabídka

Co znamená Wind-Free technologie?

Wind-Free chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu v místnosti bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů v předním panelu jednotky.

WF-fungovani

Nejdříve Wind-Free klimatizační jednotka vychladí místnost v rychlém chladícím módu. Jakmile dosáhne požadované teploty, můžete změnit režim na Wind-Free chlazení.
Při režimu Wind-Free chlazení je chladný vzduch jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů. Chladný vzduchu je distribuován s velmi nízkou rychlostí proudění vzduchu (0,15m/s) a přitom bez kolísání teploty - nedojde tedy ke vzniku nepříjemného průvanu a vy se budete cítit příjemně.
 

WiFi Modul a vzdálené ovládání...

S ohledem na vývoj chytrých domácností či poskytování vyššího komfortu i společnost Samsung přichází s chytrým a velmi praktickým řešením. Zabudované WiFi moduly ve vnitřních jednotkách umožňují spárování klimatizace s chytrým telefonem (platforma Andriod a iOS) což umožňuje vzdálené ovládání odkudkoliv, třeba z práce či dovolené. Po stáhnutí aplikace SmartThings se stačí držet pokynů ve vašem telefonu a za pár minut máte ze svého telefonu ovladač, který navíc poskytuje až týdenní časové plánování.

smartthings

Úspora energie

Režim Wind-Free chlazení spotřebuje o 72% méně elektrické energie než režim rychlého chlazení. Pro udržení požadované teploty v místnosti postačí, aby kompresor i ventilátory pracovaly na minimální otáčky. Budete se proto cítit komfortně a přitom nemusíte mít obavy z účtů za elektrickou energii.

uspora-energie

Rychlé chlazení a vytápěníochladi-vas-rychleji

Rychlé ochlazení prostoru je tou největší výhodou všech klimatizačních jednotek od společnosti Samsung. Vysoké rychlosti dosahují díky osmipólovému digitálnímu invertorovému motoru kompresoru, kterým byly vybaveny jako první na světě.

Unikátní trojúhelníkový design pro vysoký chladící výkon

Klimatizační jednotky Samsung jsou navržené pro maximální účinnost. Díky unikátnímu konstrukčnímu řešení Samsung Triangle jsou schopné ochladit větší objem vzduchu než klasické modely. Zvětšení sací a výdechové plochy, větší ventilátor a úhel výdechu, pod kterým studený vzduch proudí, také zaručují rychlejší ochlazení rozsáhlejšího prostoru. Příjemnou teplotu tak dodají rovnoměrně do každé části klimatizovaného prostoru.

trojuhelnikovi-design

Chladí do větší dálky a šířky

Úhel proudění chladného vzduchu se od klasických klimatizačních jednotek liší, takže vzduch dosáhne do větší dálky až 14 metrů.* Stejně tak je díky řešení Samsung Design vzduch vyfukován do mnohem širšího prostoru a ochladí celou místnost.

chladi-do-dalky

Lepší efektivita při topení

efektivita-vytap-ni

odstran-ni-vir-

 

 

digitalni-inverter

Nově představený osmipólový motor kompresoru je vlastní technologií společnosti Samsung pro pokročilou technologii digitálních invertorových kompresorů. Samsung jako první na světě využívá osmipólový místo čtyřpólového motoru kompresoru ve venkovních jednotkách, což výrazně snižuje kolísání otáček. Tímto zajišťuje efektivnější provoz s nižší spotřebou elektrické energie a také eliminaci hluku a vibraci.

Specifikace:

standard

tlačítko nabídka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: