Panasonic kanálová Multi 2,5 kW

Značka: Panasonic

Tato jednotka má ideální konstrukci pro domy, kanceláře, obchody a restaurace. Vhodná pro malé místnosti, kde budou klimatizace a topení pěkně integrovány a kde je potřebná vysoká úroveň komfortu a účinnosti Tato klimatizační jednotka může být také připojena k rozhraní KNX, Modbus, EnOcean pro snadnou integraci s vašimi systémy řízení budov (BMS). Rozhraní mají beznapěťové kontakty (ZAP/VYP, porucha) pro snadnou integraci.

Dostupnost Skladem
Kód: CS-Z25UD3EAW
30 736 Kč 24 570 Kč 20 306 Kč bez DPH
Panasonic kanálová Multi 2,5 kW
Značka: Panasonic
vnitřní
30 736 Kč

tlačítko nabídka

KANÁLOVÁ 2,5 kW

  • Chladivo R32 je šetrnější k životnímu prostředí než chladivo R410A Jednotku se vzduchovodem můžete ovládat pomocí systémů KNX,
    EnOcean a Modbus.
  • Režim Eco pro 20 % úsporu energie
  • Mimořádně kompaktní vnitřní jednotky (vysoké pouze 200 mm)
  • Týdenní časovač, 42 nastavení v týdnu
  • Snadná kontrola režimu pro zjištění chyby
  • Čerpadlo kondenzátu součástí dodávky

 

 

 

Vysvětlivky:

vysvětlivky panasonic etherea

 

Konektivita

Integrování různých kontrolních systémů v budově do BMS znamená, že existuje jediný informační uzel pro celou budovu. Výhodou je, že obsluze stačí naučit se ovládat pouze jeden systém, aby dokázala pracovat se všemi servisními informacemi. Nové rozhraní propojuje komerční řadu produktů společnosti Panasonic pomocí celé škály BMS řídicích systémů včetně KNX, enocean alliance, ModBus, LonWorks a BACNet.

Panasonic nabízí svým zákazníkům nejmodernější technologii, která je určena k zajištění toho, aby naše klimatizační systémy dosahovaly ještě vyššího výkonu. Díky internetovým aplikacím vytvořeným společností Panasonic můžete řídit klimatizaci a provádět komplexní monitorování a dohled za využití všech funkcí domácího dálkového ovladače, a to z jakéhokoli místa na světě.

konektivita  

 

Specifikace:

kanalova multi

tlačítko nabídka

 

Kategorie: Kanálové Multi
Záruka: 2 roky celkem + 5 let na kompresor
Chladící výkon (kW): 2,5
Topný výkon (kW): 3,6
Hlučnost vnitř. jedn. v dB(A): 26

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: