Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
87 hodnocení
5
83x
4
2x
3
0x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Přehledný výběr zboží,dobrá komunikace,nabídka slevy,bezproblémová doprava
- nevím
zatím jeden z nejlepších internetových obchodů kde jsem nakupoval,velká vstřícnost prodávajících,doporučuji zde nakupovat
+ Nejlepsi ceny znackovych klimatizaci na ceskem trhu.
+ Prehledny web.
+ Dobra technicka podpora (poradi)
- Nevim, to se pozna az by nastala napr. reklamace.
Spolehliva firma, sikovni zameztnanci, kteri delaji svou praci se zajmem o vysledek i o zakzanika.
+ Cena a komunikace s obchodem je perfektní.
- Nic
Super obchod jsem maximálně spokojen.
+ serióznost, ochota
doporučuji
+ Ochota,rychlost
+ skvělé ceny
+ výborná komunikace
+ rychlé dodání
+ montáž včetně, přijeli až z Prahy do Olomouce na minutu přesně
- nic
Vřele doporučuji, montáž klimatizace na jedničku,klimatzace perfektní. I když je zima, technici mrzli, vše dokončili v pořádku. Předběžně dohodnutá cena po telefonu se nezměnila ani po montáži
+ Obchod zajišťuje odbornou instalaci vybraného zboží po celé ČR.
+ Využil jsem akční slevu před koncem roku.
Konečné zhodnocení budu moci vyjádřit až po instalaci a uvedení zařízení do provozu. Děkuji.
+ rychlost,komunikace na profesionální úrovni
- žádné
Doporučuji
+ korektní jednání a rychlost dodání
- zatím nemám zkušenost
obchod jsem si dle doporučení syna vyhledal na internetu ve vaši nabídce. Obchod doporučuji každému kdo potřebuje takové zařízení. Skvělá spoluprace.
+ dobrá komunikace
+ nabídka
spokojenost
+ Přehlednost, odborná technická podpora a ochotný personál.
- Žádné
Zaměstnanci všechno do puntíku vysvětlili po telefonu a pomohli mi rozhodnout se jakou klimatizaci vybrat. Rychlé jednání a profesionální přístup. Tento eshop rozhodně doporučuji.
+ Vse funguje jak ma
- O nicem nevim
Doporucuji
+ Rychlost vyřízení a montáže objednávky.
- Nedodání všech dokladu k objednávce.
Doporučují
Dobra komunikace,poradili,montaz bez zavad a vse probehlo do 7 dni. Spokojenost.Doporucuji vsem.
+ Velmi vstricny pristup k zakaznikovi a vysoce profesionalni montaz.
- Zstim nevim o zadnych
Po me zkusenosti s obchodem jsem si objednal jeste druhou klimatizaci. Dekuji za promptni jednani,reakce a i vlastne osobni nasazeni obchodu.
+ přehlednost,
+ skvělé ceny,
+ dobře poradí,
+ velmi příjemní a kvalifikovaní montážníci,
+ komunikace,
+ servis,
vřele doporučuji,maximální spokojenost! opravdu nákup bez obav!!
+ Profesionální přístup
+ Výborné ceny
+ Obchodní zástupce dokáže poradit
Dobré ceny Obchodní zástupce nebyl schopen dodat objednané zboží. Ihned mě kontaktoval telefonem. Omluvil se a vysvětlil mi proč mi objednané zboží není schopen dodat. Také mi nabídl jiné zboží za super cenu a ještě jsem dostal na výběr. Když jsem mu řekl co jsem požadoval a proč tak jsem dostal nabídku na podstatně lepší značku i model klimatizace. Která mnohem převyšuje mnou původně vybraný model a udělal mi takovou cenu za kterou se to nedá odmítnout. Vše co jsem si objednal jsem měl dokonale připravené a při osobním převzetí super jednání. Bylo mi nabídnuto občerstvení, dostal jsem vysvětlení co a jak se má udělat a několik dobrých rad. Když by každý obchodník jednal stejně tak by bylo v této republice podstatně lepší klima ve vztahu obchodník->klient.
+ internetové stránky, akce jaro
- ---
bezproblémové, rychlé
Vše OK - maximální spokojenost.
+ Nabízí i těžko sehnatelné zboží.
- Na www stránkách chybí adresa pro osobní převzetí (odběrné místo).
Obchod průměrný, technická podpora prodeje schopná.
