Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
87 hodnocení
5
83x
4
2x
3
0x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ komunikace se zákazníkem
+ vysvětlili mi vše, nerozumím tomu
+ slečna byla opravdu trpělivá
+ cena , kterou si mohou dovolit i důchodci
vřele doporučuji
+ přijeli, nainstalovali, spustili, chladíme.
Doporučuji, všechno v pořádku.
+ velký výběr klimatizací
+ vstřícné jednání
+ možnost vyzkoušení jednotky v showroomu
+ práce montérů a obchodního zástupce byla velmi kvalitní.
+ Všechno v pořádku
Všem doporučuji.
+ Rychlé jednání
- Nic
Doporučuji všem
+ dobré ceny
+ krátký termín montáže
+ velmi slušní technici
Vše proběhlo velmi rychle, klimatizaci mi nainstalovali, naučili mne s ní, uklidili po sobě. Doporučuji všem.
+ Komunikace prodej a montáž ok.
Byl jsem velmi spokojený se službami tohoto obchodu. Objednávka byla ryychle připravena, mimo jiné i proto, že jsem instalaci klimatizace objednával mimo letní sezónu. Technici, kteří klimatizaci instalovali, byli ochotní, snažili se vyhovět mým požadavkům a zároveň poradit optimální řešení instalace. Vše provedli velmi precizně a esteticky. Také vše po skončení prací uklidili.
Perfektní domluva. Rychlé a seriózní jednání.
Doručení i montáž proběhlo v pořádku.
+ První obj. A v pohodě a na čas
+ Rychlost vyřízení objednavky
Doporučuji tuto firmu pro všechny zájemce o klimatizaci.Velký sortiment dobré ceny,výborná komunikace a rychlé jednání.Velká výhoda pro zdatné řemeslníky je, že nabízí montáž svépomocí a při objednávce autorizovaného spuštění účtuje nízkou sazbu DPH.
+ Dobré ceny, super komunikace
- žádné
Doporučuji
+ Široký sortiment, odborné poradenství
Nákup u této společnosti mohu pouze doporučit. Komunikace byla rychlá, dostal jsem odpověď na všechny mé otázky. Montáž bez problému.
+ Levne klimatizace
+ Rychlost vyřízení objednávky,
+ vstřícný personál v administrativě,
+ zkušení servisní technici,kteří se snaží najít řešení pro instalaci i za nestandardních podmínek
- Nevím o žádných
Opakovaně velmi dobrá zkušenost s celým průběhem obchodu od objednávky po instalaci (v rodině od loňského roku zakoupeno již 5 ks klimatizací a vždy byla maximální spokojenost). Navíc za velmi solidní ceny a bez snahy tuto cenu dodatečně navyšovat o vícenáklady. Vřele doporučuji!
výborná komunikace, kvalitní odborné znalosti, snaha vyjít vstříc zákazníkovi.
- jejich přepravní služby
cena, rychlost a jednání
