Airwell HDMB Harmonia 2,6 kW bílá

Značka: Airwell

Klimatizace Harmonia má ionizátor vzduchu pro zlepšení jeho kvality, wifi modul pro vzdálené ovládání, funkci I FEEL, která 

Dostupnost Skladem
Kód: HDMB-025N-09M22
26 863 Kč 19 368 Kč 16 007 Kč bez DPH
Airwell HDMB Harmonia 2,6 kW bílá
Značka: Airwell
Nástěnná klimatizace Airwell HDMB Harmonia
26 863 Kč

Airwell Harmonia 2,7 kWNástěnná klimatizace Airwell HDMB Harmonia

  • Ionizátor
  • 4D airflow technologie
  • WiFi ovládání
  • Tichý provoz
  • Chladivo R32
  • Golden Fin ošetření výměníku
  • Funkce I FEEL
  • Noční režim

chci cenovou nabídku tlačítko PNG

Integrovaný ionizátor pro větší pohodu
Ionizace poskytuje bezkonkurenční zlepšení kvality vzduchu tím, že vytváří záporné ionty. Záporné ionty mají pozitivní vliv na náš emocionální a fyziologický stav. V některých přírodních oblastech se vyskytují ve velkém množství. Díky integrovanému ionizátoru Harmonia reprodukuje tyto příznivé podmínky ve vašem domě.

Filtrace vzduchu
Věděli jste, že vzduch u vás doma je více znečištěný než vzduch venku? Harmonia má několik vrstev filtrů pro zdravý vzduch: předfiltr pro zachycení pylu a chlupů; katalytický filtr s aktivním uhlím, který absorbuje a ničí škodlivé plyny a pachy; a stříbrný iontový filtr, který ničí bakterie, viry a spory.

Funkce I FEEL
Teplotní čidlo zabudované v dálkovém ovladači umožňuje klimatizaci lépe rozpoznat teplotu, která je ve stejné poloze.

Chladivo R32
Harmonia používá chladivo R32 nové generace, účinnější a ekologičtější chladivo. Výběr Harmonie představuje udržitelnou a energeticky účinnou volbu.

Technologie 4D proudění vzduchu
Technologie 4D optimálního proudění vzduchu zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu po celé místnosti. Bez ohledu na konfiguraci vaší místnosti vzduch cirkuluje i do těch nejmenších koutů pro rovnoměrné rozložení teploty ve vašem domě.

WiFi ovládání
Díky Wi-Fi připojení můžete ovládat teplotu svého domova odkudkoli. Aplikace pro chytré telefony AirHome vám umožňuje ovládat termostat na dálku pro dosažení dokonalé teploty, jakmile dorazíte nebo zastavíte, pokud jste pryč.

Ultra tichá funkce
Klimatizace Harmonia nabízí bezkonkurenční výkon při provozu maximálně 20 decibelů. Představ si! Něco víc než padající list… Ani si nevšimnete, že je klimatizace zapnutá.

Čistý design, kompaktní
Díky rezolutně modernímu designu a malým rozměrům je klimatizace Harmonia ve vaší domácnosti diskrétní. Hodí se do všech místností vašeho domu a stále vypadá dobře. 3 velikosti spotřebiče podle výkonu (viz technická specifikace).

chci cenovou nabídku tlačítko PNG

Specifikace:

 airwell harmonia specifikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: