Samsung EHS Split 9,0 kW, 3 fáze

Značka: Samsung

Tepelné čerpadlo typu split o výkonu 9,0 kW s 6,0 kW záložním zdrojem a možností WiFi ovládání. Teplota výstupní vody je až 65 °C a topí až do -25 °C

Dostupnost Skladem
Kód: AE090RXEDGG/EU / AE090RNYDGG/EU
217 800 Kč 163 000 Kč 134 711 Kč bez DPH
Samsung EHS Split 9,0 kW, 3 fáze
Značka: Samsung
Tepelné čerpadlo Samsung EHS Split 9,0 kW Baxx
A+++ Možnost dotací
217 800 Kč

Samsung EHS Split 9,0 kW + hydrobox

Splitové tepelné čerpadlo je rozdělené na vnitřní a venkovní jednotku. Narozdíl od monoblokového tepelného čerpadla, ve splitovém řešení dochází k předání tepla až uvnitř objektu ve vnitřní jednotce. To přináší hned několik výhod, mezi ně patří třeba fakt, že nemusíme nijak zvlášť řešit zamrzání vody při výpadku proudu, neboť v exteriéru s vodou vůbec neoperujeme. Další výhodou je například kompaktnost vnitřní jednotky, oběhové čerpadlo, čidlo průtoku, expanzní nádoba a bivalentní (záložní) zdroj tepla, to vše máte úhledně sestavené ve vnitřní jednotce = hydroboxu.

Tepelné čerpadlo Samsung EHS Split 9,0 kW BaxxVysoký výkon a spolehlivost: Teplota výstupní vody je až 65°C při čemž toto tepelné čerpadlo zvládne topit i při -25 °C a to i díky integrovanému bivalentnímu (záložnímu) zdroji o výkonu 6,0 kW.
Snadné ovládání: Tepelné čerpadlo je ovládáne pomocí nového, dotykového ovladače, který je zabudován ve vnitřní jednotce - hydroboxu. Ovladač disponuje velkým množstvím jazykových verzí a též lze do něj nahrát čeština. Díky velkým a srozumitelným ikonám je ovládání snadné a velmi intuitivní.
2-zónový provoz: Tepelné čerpadlo lze nastavit na 2-zónové vytápění, což nám umožňuje vytápět podlahové topení a radiátory zároveň s rozdílnými teplotami vody.
Možnost připojení: Toto tepelné čerpadlo můžeme ovladát pomocí chytrého telefonu díky WiFi kitu (volitelné) nebo napojit jej na chytrou domácnost díky MODBUS modulu.

chci cenovou nabídku tlačítko PNG_1

 

samsung hydroboxHydrobox má kompaktní design, který nezabírá příliš místa na zdi a tak je ideální volbou tam, kde je kladen důraz na prostor i estetickou stránku. Všechny důležité komponenty jsou úkladně složené v pohledném boxu, který visí na zdi, takže nezabírá ani podlahovou plochu. Velikostí a tvarem připomíná elektrický nebo plynový kotel, takže při výměně za tyto zdroje nemusíte dlouho přemýšlet, kam ho umístit.

Nástěnný hydrobox obsahuje nezbytné komponenty tepelného čerpadla jako je například deskový výměník, ve kterém dochází k výměně tepla z ohřátého chladiva do teplé vody. Toto je ohromná výhoda oproti tepelným čerpadlům typu monoblok, neboť dochází k předání tepla až uvnitř objektu. Výhoda je nejen v tom, že nedochází ke ztrátě teploty vody ale také to, že nám voda nezamrzá, neboť mezi venkovní a vnitřní jednotkou cirkuluje pouze chladivo. Na další kompoenty hydroboxu se můžete podívat v následujícím rozboru:

rozbor hydroboxu

SmartThings + Wi-Fi Kit 2.0

Díky volitelnému WiFi kitu lze tepelné čerpadlo ovládat odkudkoliv pomocí chytrého telefonu s operačním systémem Android a iOS. To přináší jedinečný přehled o tom, v jakém stavu zařízení máte. Dále aplikace přináší možnost kontroly spotřeby elektrické energie, takže víte, jak je tepelné čerpadlo úsporné.

smartthings

Specifikace:
Samsung EHS Split specifikace

 

 

 

Kategorie: EHS SPLIT
Záruka: 5 let
SVT kód: SVT24627

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: