Samsung Konzolová 5,6 kW TDM+

Značka: Samsung

Parapetní klimatizace je 2-cestnou klimatizací od výrobce Samsung. Chladicí výkon této klimatizace je 5,60 kW a je vhodná pro místnosti s rozlohou do 60 m2. Se svým vkusným designem perfektně zapadne do vašich bytů, rodinných domů, kanceláří či provozů.

Dostupnost Na dotaz
Kód: AE056MNJDEH/EU
30 400 Kč 25 800 Kč 21 322 Kč bez DPH
Samsung Konzolová 5,6 kW TDM+
Značka: Samsung
Samsung konzolová jednotka
30 400 Kč

tlačítko nabídka

Konzolová 5,6 kW TDM+

  • štíhlý tvar (199 mm)
  • 2-cestný výstup vzduchu
  • tichý provoz
  • dvojitý přívod vzduchu
  • ventilátor s invertorovým motorem
  • zabudovaný antibakteriální filtr
  • integrovaný Virus Doctor

Vysvětlivky:

Vysvětlivky

 

Útlá a důmyslná konstrukce

Se šířkou 199 mm jde o nejtenčí klimatizaci na trhu. Nabízí jak optimální výkon, tak elegantní a kompaktní design. Inovativní, jedinečný prvek Clean Panel nabízí sofistikovaný způsob prevence hromadění prachu v jednotce a v místnosti. Díky větší čistotě a méně častému zablokování mohou firmy snížit náklady na čištění a údržbu. Systém je možné ovládat pomocí intuitivního černého dotykového displeje, který umožňuje dosáhnout s tímto výrobkem nejlepších výsledků.

Pracuje chytře, šetří energii

Energeticky šetrná osmipólová digitální invertorová technologie udržuje požadovanou teplotu bez nutnosti častého vypínání a zapínání. Takže vám poskytuje dlouhotrvající pohodlí a nižší spotřebu energie.

boracay1

 
Ionizér (SPi)
 
Inovativní technologie vytváří aktivní vodík, který spolu s ionty kyslíku neutralizuje škodlivé částice způsobující alergie a dýchací potíže, což vždy zabezpečí čistý a zdravý vzduch.

 

Dvoucestné výstupy vzduchuDvoucestné výstupy vzduchu

Pomocí dvou oddělených výstupů vzduchu pro chlazení a vytápění zajišťuje konzolová jednotka, aby každý centimetr prostoru dosáhl požadované teploty. Teplý vzduch je uvolňován ze spodního výstupu, který umožňuje rovnoměrnou distribuci tepla v místnosti. Tyto inovativní dvoucestné výstupy poskytují firmám pohodlnější, příjemné prostředí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tlačítko nabídka

Specifikace:

 

 

 

 

 

 

 

tlačítko nabídka

Kategorie: Tepelná čerpadla
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: