Panasonic Etherea 5,0 kW bílá

Značka: Panasonic

Panasonic Etherea je špičková klimatizace a zároveň vlajková loď domácích klimatizací Panasonic. Klimatizační jednotka Panasonic Etherea je vybavena nanoeX technologií, která ničí bakterie a viry, neutralizuje pachy a čistí vzduch. Vestavěný WiFi modul pro vzdálené ovládání pomocí chytrého telefonu nebo hlasem.

Dostupnost Skladem
Kód: KIT-Z50-XKE
61 779 Kč –30 % 43 245 Kč 35 740 Kč bez DPH
Panasonic Etherea 5,0 kW bílá
Značka: Panasonic
Panasonic Etherea 5,0 kW klimatizace Baxx cz
61 779 Kč –30 %

chci cenovou nabídku tlačítko PNG

Panasonic Etherea 5,0 kWPanasonic Etherea 5,0 kW klimatizace Baxx cz

  • nanoeX technologie
  • čistí vzduch
  • Integrovaný WiFi modul
  • Pokročilé ovládání pomocí chytrého telefonu
  • Kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa
  • Energetická účinnost A+++ / A++
  • Aerowings 2.0 automatické ovládání lamel
  • Nový monolitický design
  • Nový podsvícený dálkový ovladač

 

 

 

 

Legenda - Etherea

chci cenovou nabídku tlačítko PNG

nanoeX

Hydroxylové radikály (známé též jako OH radikály), které jsou hojně zastoupené v přírodě, dokážou zabránit množení škodlivin, virů a bakterií, čímž čistí vzduch a redukují zápach. Technologie nanoe™ X dokáže přenést tyto mimořádné výhody do interiéru, aby se tvrdé povrchy, bytový textil i celý interiér proměnily v čistší a příjemnější místo k pobytu – ať už v domácnosti, v zaměstnání, nebo při návštěvě hotelů, obchodů, restaurací atd.

Hydroxylové radikály jsou nestabilní molekuly vyhledávající reakci s jinými prvky, jako je například vodík, kterých se zachytí. Díky této reakci mají hydroxylové radikály možnost potlačit množení škodlivin, jako jsou bakterie, viry, plísně a pachy, rozkládat je a neutralizovat jejich nepříjemné účinky. Tento přirozený proces významně zlepšuje vnitřní prostředí.

03-nanoe-x2

Technologie nanoe™ X od společnosti Panasonic jde ještě o krok dál a přináší přírodní čisticí prostředek – hydroxylové radikály – do interiéru, aby pomohla vytvořit ideální prostředí. Technologie nanoe™ X generuje hydroxylové radikály obsažené ve vodě, čímž zvyšuje jejich efektivitu a prodlužuje jejich životnost z necelé sekundy ve volné přírodě na více než 600 sekund, tj. 10 minut, takže se mohou snadno šířit po místnosti.

nanoex 2

Co je na technologii nanoeX jedinečné?

Hydroxylové radikály dokážou potlačit nečistoty, určité viry a bakterie, a tím i čistit vzduch a redukovat zápach. Tato vyspělá technologie nám umožňuje ošetřit tímto roztokem i husté tkaniny, takže může dojít k odstranění nebezpečných látek ze závěsů, rolet, koberců a nábytku, ale také z tvrdých povrchů a samozřejmě ze vzduchu, který dýcháme.

nanoex 3

chci cenovou nabídku tlačítko PNG

nanoex 4

nanoeX nesutálé zlepšování ochrany

5

1. Zbavuje zápachu
Pachy
 
2. Schopnost zabránit vzniku a množení 5 typů škodlivin:
Bakterie a viry, plísně, alergeny, pyly, nebezpečné látky
 
3. Zvlhčuje:
Pokožka a vlasy
 
Uváděné účinky a výkon technologie nanoe™ X lze očekávat pouze ve stejné místnosti, ve které je umístěna jednotka, a liší se podle velikosti, prostředí a využití místnosti. Dosažení úplného účinku může trvat několik hodin (více informací viz níže uvedené výsledky zkoušek). Technologie nanoe ™ X není lékařské zařízení. Je třeba dodržovat místní stavební předpisy a hygienická doporučení.
 
Kde se technologie nanoX používá?
 
Tuto technologii najdeme v různých řešeních pro čištění vzduchu a povrchů, ve vlacích, výtazích, automobilech, domácích spotřebičích, v rámci kosmetické péče… a samozřejmě v klimatizaci. Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions začleňuje technologii nanoe™ do široké škály zařízení pro obytné i komerční prostory. Jedná se o řešení, které nevyžaduje filtry ani údržbu a může fungovat nezávisle na vytápění nebo chlazení.
 
PANASONIC-08-RAC-NANOEX
 
Tato technologie se používá v domácnostech i ve veřejných budovách, kde je požadována vyšší kvalita vzduchu, například v kancelářích, nemocnicích, zdravotnických střediscích a hotelech.
 
Pokročilé chytré ovládání a hlasový asistent
 
Panasonic věnoval čas a zdroje k vývoji technologie ke zlepšení vzdáleného ovládání pomocí chytrého telefonu a ke zlepšení hlasového asistenta. Panasonic Etherea je kompatibilní s aplikací Panasonic Comfort Cloud, který je navržen pro snadnou správu všech systémových funkcí prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu.
Screenshot_1Screenshot_2
 
Aerowings 2.0
 
Technologie Panasonic Aerowings se skládá ze dvou nezávislých lamel pro určení směru distribuovaného vzduchu. Tyto lamely lze ovládat elektronicky.
 
chci cenovou nabídku tlačítko PNG
 
SPECIFIKACE:
Specifikace
 
chci cenovou nabídku tlačítko PNG
Kategorie: Panasonic Etherea
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: