LG Venkovní 7,9 kW

Značka: LG

Venkovní jednotka LG 7,9 kW, chladivo R32, A++ / A+

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: MU4R27.U40
74 536 Kč 54 810 Kč 45 298 Kč bez DPH
LG Venkovní 7,9 kW
Značka: LG
Immagine MU4M25 U44 MU4M27 U44 MU5M30 U44
74 536 Kč

tlačítko nabídka

Venkovní 7,9 kW

  • LG multisplitová venkovní jednotka, možnost připojení 4 vnitřních jednotek
  • Výhodou multisplitových venkovních jednotek je jejich variabilita a výborná energetická účinnost
  • Řeší problémy s limitujícím místem na venkovní fasádě, nebo estetické záležitosti
  • Multisplitové jednotky od společnosti LG používají nové, ekologické chladivo R32, které je šetrné k životnímu prostředí

 

Vysvětlivky:

Vysvětlivky

Perfektní řešení pro více pokojů

Systém LG Multi split umožnuje výkonné a účinné chlazení a vytápění, pomocí dvou až pěti (Multi F) případně až devíti (Multi FDX) vnitřních jednotek, napojených na jednu venkovní jednotku. Pokročilá invertorová, multisplitová technologie vyvinutá společností LG, přináší vysoký výkon při nižší spotřebě energie. Zároveň je méně prostorově náročná než instalace samostatných splitových systémů. K dispozici je celá řada elegantních a designových vnitřních jednotek v různém provedení, které mohou být velmi vkusným doplňkem interiéru. Díky širokému rozsahu výkonů jsou vhodné pro všechny velikosti pokojů a místností. LG Multi splitové jednotky jsou velmi oblíbené u montážních firem a techniků chlazení pro jejich vysokou kvalitu, bezproblémovou montáž, vyspělé funkce potřebné při servisních a diagnostických činnostech. 

Dům

Inteligentní regulace zátěže (Smart Load Control)

Aby se ušetřila provozní energie, probíhá automatická regulace teploty chladiva podle venkovní teploty.

001

Regulace špičkového proudu

Funkce regulace špičkového proudu znemožňuje chod klimatizační jednotky při maximální úrovni, přičemž zachovává aktuální nastavení systému, a snižuje tak spotřebu energie. Tato funkce může pomoci omezit náklady na energii během špičkových období odběru energie, kdy jsou poplatky za elektrickou energii mnohem vyšší. 

002

 

Výkonný BLDC (Brushless Direct Current Motor) kompresor

Klimatizační jednotky LG jsou vybavené rotačním kompresorem s dvěma invertory BLDC, který používá neodymové magnetické jádro. Kompresor má vysokou účinnost a vynikající spolehlivost, protože umožňuje vynikající regulaci provozních otáček v závislosti na zatížení. Kompresor má lepší účinnost ve srovnání se standardními střídavými invertorovými výrobky a je optimalizovaný pro změny venkovního zatížení. Speciálně je optimalizovaný pro sezónní účinnost.

003

Lepší výměna tepla s použitím žeber Wide Louver Plus

Technologie žeber Wide Louver Plus zvyšuje o 11 % plného zatížení topný výkon a o 6 % COP ve srovnání s konvenčními žebry.

  • Topný provoz v odmrazovacím režimu
    Může zpomalit namrzání výměníku tepla a zpozdit spuštění odmrazovací operace.

004 

Black Fin tepelný výměník 

Černý povlak s vylepšenou epoxidovou pryskyřicí se používá pro silnou ochranu před různými vnějšími podmínkami, jako je znečištění soli a znečištění ovzduší včetně výparů z továren. Navíc hydrofilní film zabraňuje hromadění vody na ploutve výměníku tepla, čímž se minimalizuje tvorba vlhkosti a nakonec je ještě odolnější proti korozi.

 005

 tlačítko nabídka

Specifikace:

 mu4r

tlačítko nabídka

 

Kategorie: Venkovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: