Set Samsung EHS TDM+ 6,6kW, 220V, vč. hydromodulu

Značka: Samsung

Unikátní tepelné čerpadlo 6,6 kW typu TDM+, COP 4.49 (A++), možnost připojení až 3 vnitřních klimatizačních jednotek, typu nástěnné parapetní nebo kanálové (mezistropní), topení do -25st.C, max. teplota výstupní vody +55st.C, 220V. Jednoduchá instalace, provoz a údržba. Určeno pro novostavby i rekonstrukce. Sestava je již vč. hydromodulu a je potřeba ji doplnit jen o klimatizační část.

Dostupnost Na objednávku
Kód: AE066MXTPEH/EU / AE090MNYDEH/EU
182 900 Kč 155 500 Kč 128 512 Kč bez DPH
Set Samsung EHS TDM+ 6,6kW, 220V, vč. hydromodulu
Značka: Samsung
Samsung EHS TDM+ 6,6kW, 220V, vč. hydromodulu
182 900 Kč

tlačítko nabídka

EHS SPLIT

  • Výkon 6,6 kW
  • Možnost připojení až 3 vnitřních klimatizačních jednotek
  • Kotlíková dotace
  • Nová zelená úsporám
  • Teplota výstupní vody až 55°C

 

Vysvětlivky:

Vysvětlivky

 

EHS TDM+ - Integrovaný systém vytápění a chlazení značky SAMSUNG

Jednotka EHS TDM+ dodává vodu a vzduch chlazené nebo ohřívané jedinou venkovní jednotkou. Systém vzduch-vzduch rychle zajišťuje stabilní teplotu, systém vzduch-voda pak dodává teplou vodu do radiátorů, podlahového topení a hygienických zařízení. Tato cenově výhodná a ekologicky šetrná technologie je umístěna v externí armatuře, je tedy vhodná do prostředí s omezeným prostorem.

 

Dům

Regulace topení je zajištěna prostřednictvím vnitřní hydrojednotky, která je komunikačně a chladírenským vedením propojena s venkovní jednotkou a na kterou se napojují veškeré komponenty topného systému, jako např. trojcestný ventil (ohřev TUV), sestava směšovaného okruhu (podlahové topení), sestava nesměšovaného okruhu radiátory apod.

 Dokonalý systém typu "vše v jednom"

Inovativní prvek EHS TDM umožňuje jedné venkovní jednotce obsluhovat dvě funkce. Inteligentní ovládání přechází podle potřeby mezi systémy vzduch-voda a vzduch-vzduch. Stačí instalovat jednu jednotku, výhodou jsou tedy úspory nákladů na instalaci a efektivnější využití prostoru.

50 proc

Rychlé vytápění pomocí technologie TDM

Technologie TDM nabízí uživatelům dva rychlejší a flexibilnější způsoby nastavení teploty. Jako doplněk podlahového topení může toto inovativní řešení dodávat teplý vzduch, a tím urychlit vyhřívání prostoru. Technologie EHS TDM vám doma zajistí ideální pohodlí

čas

Optimalizovaná účinnost v různých ročních obdobích

Zařízení EHS TDM+ zajišťuje efektivní výkon ve všech ročních obdobích. Výkon vytápění se optimalizuje podle skutečné provozní teploty. Poskytuje výjimečnou efektivitu s provedením šetrným k životnímu prostředí.

Období

 

Flexibilita

Zařízení EHS TDM+ je univerzální systém s podlahovým vyhříváním, teplou vodou, radiátorem a klimatizací. Naše hydro jednotka může být kompatibilní s celou řadou dalších produktů, jako jsou termostaty, solární panely a záložní bojlery.

Flexi

Vysoká spolehlivost

Jednotka EHS TDM+ je navržená tak, aby splňovala vysoké topné a chladící nároky . Ventilátor s nízkou hladinou hluku a režim Silent Mode zajišťují klidný noční provoz. Systém EHS vytváří komfortní podmínky pro život.

stupně

 

Vysoký topný výkon při nízkých venkovních teplotách

EHS TDM+ zabezpečuje vysoký topný výkon a spolehlivost při nízkých venkovních teplotách. Při nízkých venkovních teplotách je docílen optimální komfort a pohodlí v interiéru.

Výkon

   tlačítko nabídka

Specifikace:

 tdm+

tlačítko nabídka

 

Kategorie: EHS TDM+
Záruka: 3 roky
SVT kód: SVT22028

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: