Samsung EHS Mono 16,0 kW, 3 fáze

Značka: Samsung

Tepelné čerpadlo typu monoblok o výkonu 16,0 kW. Teplota výstupní vody je až 65 °C a topí až do -25 °C

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: AE160RXYDGG/EU - MIM-E03CN
247 000 Kč 210 000 Kč 173 554 Kč bez DPH
Samsung EHS Mono 16,0 kW, 3 fáze
Značka: Samsung
Tepelné čerpadlo Samsung EHS Monoblok 12 kW Baxx
A+++ Možnost dotací
247 000 Kč

Samsung EHS Mono 16,0 kW + řídící jednotka MIM-E03CN

Monoblokové tepelné čerpadlo se skládá z venkovní jednotky a řídící jednotky. Jedná se o samostatné zařízení, ve kterém cirkuluje chladivou pouze ve venkovní jednotce, tam ohřívá vodu, která pokračuje potrubím dál do objektu. V domě potom instalujeme řídící jednotku se senzorem průtoku a oběhovým čerpadlem. Dále dle potřeby zákazníka lze namontovat třícestný ventil, který umožňuje vytápět jak topnou vodu tak i teplou užitkovou vodu (TUV).

Tepelné čerpadlo Samsung EHS Monoblok 8 kW BaxxVysoký výkon a spolehlivost: Teplota výstupní vody je až 65°C při čemž toto tepelné čerpadlo zvládne topit i při -25 °C. Lze k tomuto čerpadlu namontovat záložní zdroj (el. patrona) o výkonu 4,0 kW nebo 6,0 kW (volitelné).
Snadné ovládání: Tepelné čerpadlo je ovládáne pomocí nového, dotykového ovladače, který je naisntalovaný uvnitř budovy. Ovladač disponuje velkým množstvím jazykových verzí a též lze do něj nahrát čeština. Díky velkým a srozumitelným ikonám je ovládání snadné a velmi intuitivní.
2-zónový provoz: Tepelné čerpadlo lze nastavit na 2-zónové vytápění, což nám umožňuje vytápět podlahové topení a radiátory zároveň s rozdílnými teplotami vody.
Možnost připojení: Toto tepelné čerpadlo můžeme ovladát pomocí chytrého telefonu díky WiFi kitu (volitelné) nebo napojit jej na chytrou domácnost díky MODBUS modulu.

chci cenovou nabídku tlačítko PNG_1

SmartThings + Wi-Fi Kit 2.0

Díky volitelnému WiFi kitu lze tepelné čerpadlo ovládat odkudkoliv pomocí chytrého telefonu s operačním systémem Android a iOS. To přináší jedinečný přehled o tom, v jakém stavu zařízení máte. Dále aplikace přináší možnost kontroly spotřeby elektrické energie, takže víte, jak je tepelné čerpadlo úsporné.

 

smartthings

Specifikace:
Samsung Ehs Mono specifikace 2

Kategorie: EHS MONO
Záruka: 3 roky
SVT kód: SVT24634

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: