EHS Mono HT Quiet 12,0 kW 1fázové

Značka: Samsung

Vysokoteplotní super tiché tepelné čerpadlo typu monoblok od společnosti Samsung s účinností A+++ zaujme nejen nadčasovým designem, ale také výkonem, výstupní voda až 70°C, velmi nízká hlučnost v nočním režimu 35 dB(A) (3m). 

Dostupnost Na objednávku
Kód: AE120BXYDEG/EU
266 525 Kč 199 650 Kč 165 000 Kč bez DPH
EHS Mono HT Quiet 12,0 kW 1fázové
Značka: Samsung
EHS Mono HT
Tichý provoz A+++
266 525 Kč

Samsung EHS Mono HT Quiet 12,0 kW + řídící jednotka MIM-E03CN

EHS Mono HTMonoblokové tepelné čerpadlo se skládá z venkovní jednotky a řídící jednotky. Jedná se o samostatné zařízení, ve kterém cirkuluje chladivou pouze ve venkovní jednotce, tam ohřívá vodu, která pokračuje potrubím dál do objektu. V domě potom instalujeme řídící jednotku se senzorem průtoku a oběhovým čerpadlem. Dále dle potřeby zákazníka lze namontovat třícestný ventil, který umožňuje vytápět jak topnou vodu tak i teplou užitkovou vodu (TUV). Vysokoteplotní tepelné čerpadlo s nízkou hlučností EHS Mono HT Quiet je ideálním řešením při inovaci obytných prostor. Spojuje pokročilé funkce a nové technologie k dosažení vysokých teplot vody a nízké hladiny hluku. Stylově navržené tepelné čerpadlo je navíc schopno poskytovat optimální topný výkon i ve velmi chladném počasí.

Vysoký výkon a spolehlivost: Teplota výstupní vody je až 70°C při čemž toto tepelné čerpadlo zvládne topit i při -30 °C z toho do -25 °C na 100% výkon. Lze k tomuto čerpadlu namontovat záložní zdroj (el. patrona) o výkonu 4,0 kW nebo 6,0 kW (volitelné).
Velmi tichý provoz: Díky zavádění nových technologií pro redukci hluku jsou tepelná čerpadla Samsung EHS HT Quiet velmi tichá a při splnění optimálních podmínek a využití 4 krokového tichého režimu, dokáže toto tepelné čerpadlo pracovat při hluičnosti venkovní jednotky pouhých 35 dB(A).
Snadné ovládání: Tepelné čerpadlo je ovládáne pomocí nového, dotykového ovladače, který je naisntalovaný uvnitř budovy. Ovladač disponuje velkým množstvím jazykových verzí a též lze do něj nahrát čeština. Díky velkým a srozumitelným ikonám je ovládání snadné a velmi intuitivní.
2-zónový provoz: Tepelné čerpadlo lze nastavit na 2-zónové vytápění, což nám umožňuje vytápět podlahové topení a radiátory zároveň s rozdílnými teplotami vody.
Možnost připojení: Toto tepelné čerpadlo můžeme ovladát pomocí chytrého telefonu díky WiFi kitu (volitelné) nebo napojit jej na chytrou domácnost díky MODBUS modulu.

chci cenovou nabídku tlačítko PNG_1

Teplá voda

teplá voda náhrada za kotleSamsung EHS Mono HT Quiet kombinuje pokročilé funkce pro dosažení teploty teplé vody až 70 °C, což je oproti běžným tepelným čerpadlům, které pracují v rozmězí 55-60 °C, velký rozdíl. Právě proto je toto tepelné čerpadlo ideální volbou i pro starší budovy, kde je kladen větší důraz na teplotu výstupní vody. Může se tak stát vhodnou náhradou plynových kotlů nebo kotlů na tuhá paliva.

Tichý provoz

Čerpadlo Samsung EHS Mono HT Quiet (s certifikací Quiet Mark), které je poháněno inovativními technologiemi ke snížení hluku, pracuje díky 4krokovému tichému režimu při hladinách hluku pouhých 35 d(BA). Venkovní jednotka tepelného čerpadla je vybavena dvouvrstvým systémem zvukové izolace s patentovaným designem Groove Grid Felt, který účinně blokuje a pohlcuje hluk produkovaný kompresorem a vibracemi. K tomu také přispívá upravený ventilátor, jehož lamely jsou stupňovaně vroubkované, což aktivně redukuje hluk vytvořený ventilátorem. Dalším prvkem, který pomáhá tichému chodu jsou odpružené siletbloky kompresoru, které tlumí vibrace.

lamely1lamely2nožičky 

Zvětšený tepelný výměník a nový kompresor

Venkovní jednotky Samsung EHS Mono HT Quiet mají zvětšený tepelný výměník, což přináší možnost efektivně přenášet více tepla naráz. Dalším důvodem je lepší stlačování chladiva díky využití nového scrollového kompresoru, který stlačuje chladivo pod vyšším tlakem, takže pracuje i při nízkých teplotách. K tomu, aby kompresor zvládal takto vysoké tlaky, je vyhotoven z kvalitních materiálů, používá více oleje pro zajištění dostatečného maziva pro bezpečný chod. 

kompresor

Specifikace:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: