Set Samsung EHS ClimateHub TDM Plus 16,0 kW, 380 V, včetně integrovaného zásobníku 260 l

Sestava tepelného čerpadla 16kW typu ClimateHub TDM Plus, COP 4.05 (A+++), vč. ovladače a integrovaného zásobníku TUV na 260 l, topení do -25 °C, max. teplota výstupní vody 55 °C, 380 V. Jednoduchá instalace, provoz a údržba. Určeno pro novostavby i rekonstrukce.

Dostupnost Na objednávku
Kód: AE160MXTPGH/EU/260
397 100 Kč 337 500 Kč 278 926 Kč bez DPH
Set Samsung EHS ClimateHub TDM Plus 16,0 kW, 380 V, včetně integrovaného zásobníku 260 l
Samsung EHS ClimateHUB TDM+ 16,0kW, 380V, vč. hydromodulu
397 100 Kč

Detailní popis produktu

chci cenovou nabídku tlačítko PNG

 

 

Samsung EHS ClimateHUB TDM+

  • Tepelné čerpadlo a klimatizace v jednom
  • Možnost připojit plnohodnotné klimatizační jednotky
  • V provedení ClimateHUB s integrovaným zásobníkem pro ohřev TUV
  • Vše na jedné venkovní jednotce
  • 2 zónové vytápění
  • Možnost ovládání přes WiFi
  • Kompatibilní se solárním panelem

 

 

 Co je TDM Plus?

TDM Plus je kombinace tepelného čerpadla a klimatizace, systém tepelného čerpadla vzduch-voda typu All-In-One pro kompletní vytápění a chlazení objektu. Lze jej používat po celý rok jak pro vytápění tak i chlazení objektu, takže řeší různé situace a potřeby uživatelů. Umožňuje vytápění podlahy, radiátorů, ale dokáže také chlazení pomocí různých typů klimatizačních jednotek. Vše na jedné venkovní jednotce.

 

Co znamená ClimateHUB?

ClimateHUB je označení tepelných čerpadel Samsung s integrovaným zásobníkem (bojlerem) pro ohřev TUV. Jedná se o kompaktní zařízení bojleru a hydroboxu v jednom, takže šetří spoustu místa v technické místnosti. Navíc se vyrábí v modulu 60 x 60, takže lze jej vestavit do nábytku jako je tomu například u ledniček a jiných domácích spotřebičů a právě díky tomu si tato zařízení získala přezdívku "lednička".

Integrovaný systém chlazení a vytápění

Jednotka EHS TDM+ přivádí teplou vodu a chladí nebo topí objekt pomocí vzduchu. Tento unikátní systém přináší rychle stabilní teplotu, systém přivádí teplou vodu do radiátorů, podlahového topení a teplou užitkovou vodu a zároveň díky němu můžeme chladit až 7 klimatizačními jednotkami. Díky integrovanému zásobníku na vodu společně s hydroboxem i vnitřní jednotka zabírá málo místa, takže je zařízení vhodné i do menších prostor.

 

Dokonalý systém "vše v jednom"

Inovativní prvek EHS TDM Plus způsobuje, že jedna venkovní jednotka dokáže řídit dvě funkce. Inteligentní ovládání střídá podle potřeby systémy vzduch-voda a vzduch-vzduch. Stačí instalovat jednu jednotku, což způsobuje nižší náklady na instalaci a efektivní využití prostoru.

 

Rychlé vytápění- Technologie TDM

Technologie TDM přichází se dvěma rychlejšími a flexibilnějšími způsoby nastavení teploty. Jako doplněk podlahového topení může tato inovativní technologie dodávat teplý vzduch pomocí klimatizací a tím urychlit vyhřívání prostoru. Technologie EHS TDM Plus vám domů přinese ideální komfort.

 

Technologie chlazení WindFree (nástěnné klimatizace)

Režim WindFree je udržovací chladící režim, kdy se jednotka po dovršení požadované teploty uzavře a chladný vzduch je distribuován skrze 23 000 mikro otvorů. Zapříčiňuje to, že vzduch je rovnoměrně rozptylován tak, aby nedocházelo k pocitu nepříjemného foukání.

 

Kam a proč zvolit technologii WindFree?

Ložnice, dětské pokoje

Jelikož se jedná o nejtišší jednotku na trhu, je pochopitelné, že je vhodná pro instalaci do ložnic a pokojů, kde v horkých dnech chceme mít klidný a pohodlný spánek. V režimu WindFree může mít klimatizace hlučnost pouhých 16 dB(A).

Díky vzdáleného ovládání přes chytrý telefon, můžete začít s chlazením místnosti dříve, než se uchýlíte ke spánku bez nutnosti být fyzicky doma.

Obývací pokoje

V obývacím pokoji se nejčastěji tráví nejvíce času z celého dne, co jste doma. A tak je pochopitelné, že vybraná klimatizace musí splňovat požadavky jak funkční tak i estetické.

Jak už je výše uvedeno, i obývací pokoj můžete začít chladit dřív, než odjedete například z práce nebo když se vracíte například z dovolené. 

Koukání večer s rodinou či přáteli na televizi v krásně vychlazeném obýváku nemůže být komfortnější, než když nepociťujete nepříjemné foukání a díky nízké hlučnosti o klimatizace takřka nevíte.

Easy filter plus

Klimatizace dokáže pracovat účinněji i při menším úsilí. Easy Filter Plus je umístěn na vnější horní straně, takže jde krásně vyjmout a čistit. Jeho hustá síťovina udržuje v tepelném výměníku čistotu a antibakteriální svrchní vrstva vás chrání před nebezpečnými nečistotami které se roznášejí vzduchem.

 

Dálkové ovládání pomocí chytrého telefonu (nástěnné klimatizace)

Nástěnná klimatizační jednotka Samsung WindFree má v sobě zabudovaný WiFi modul pro vzdálené ovládání pomocí aplikace SmartThing v chytrém telefonu. Jednoduše řečeno, klimatizaci můžete ovládat odkudkoliv. Klimatizaci spárujete se svým chytrým telefonem a pomocí aplikace můžete vaše zařízení ovládat na dálku, například z práce zapnete chlazení a vaše místnost bude komfortně vychlazená, než přijedete z práce domů. Aplikace SmartThing je volně dostupná na Google Play a App store. Aplikace funguje na platformách Android verze 5.0 nebo vyšší a iOS 10.0 nebo vyšší. Aplikace také umožňuje hlasové ovládání díky Bixby.

Specifikace:

Vnitřní jednotka

Topný výkon kw 16
Chladící výkon kw 14,5
COP W/W 4,05
EER W/W 3,78
Energetická třída A+++
Připojitelné jednotky EA 7
Teplota výstupní vody: Topení °C 15-55
                                  Chlazení °C 5-25
Integrovaná vodní jednotka
Napájení V 220-240
Objem vody l 260
Deklarovaný profil zatížení L/XL XL
Energetická třída A
Ohřívač kW 2
Hlučnost: Ohřívání dB(A) 29
               Chlazení dB(A) 29
Vodní potrubí mm 25,4
Hmotnost kg 147
Rozměry mm 595x1,800x700
Venkovní jednotka
Napájení V 380-415
Hlučnost:   Ohřívání dB(A) 55
                Chlazení dB(A) 54
Hmotnost kg 107
Rozměry mm 940x1,420x330
Chladivo type R410A
Potrubí: Tekuté mm 9,52
             Plynové mm 15,88
             Délka m 70
             Převýšení m 30
Okolní teplota: Ohřívání °C -25-35
                       Chlazení °C 10-46

  

chci cenovou nabídku tlačítko PNG

Chci zpracovat nezávaznou nabídku - mám dotaz

Kategorie: EHS ClimateHub TDM Plus
SVT kód: SVT26604

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: