Samsung New Triangle 2,75 kW (2019)

Kód: AR09RXWSAUR
Značka: Samsung
27 025 Kč –26 %
Samsung New Triangle
27 025 Kč –26 % 19 900 Kč 16 446,28 Kč bez DPH
Skladem

Klimatizace Samsung s Easy Filtrem a integrovanou WiFi. Energetická úspornost A++/A+,Chladivo R32

Detailní informace

Detailní popis produktu

New Triangle 2,75 kWSamsung WindFree Optimum 5,0-6,5

  • Easy Filter +- antibakteriální a antivirový filtr vzduchu
  • Hlučnost 19 dB, integrovaná WiFi – Samsung Connect pro Android + iOS
  • Triangle technologie - lepší předávání chladu/tepla do vzduchu
  • Chladivo R32

 

 

 

 

 

 

Vysvětlivky:

Vysvětlivky

 

Co znamená Wind-Free technologie?

Wind-Free chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu v místnosti bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů v předním panelu jednotky.

WF-fungovani

Nejdříve Wind-Free klimatizační jednotka vychladí místnost v rychlém chladícím módu. Jakmile dosáhne požadované teploty, můžete změnit režim na Wind-Free chlazení.
Při režimu Wind-Free chlazení je chladný vzduch jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů. Chladný vzduchu je distribuován s velmi nízkou rychlostí proudění vzduchu (0,15m/s) a přitom bez kolísání teploty - nedojde tedy ke vzniku nepříjemného průvanu a vy se budete cítit příjemně.
 

WiFi Modul a vzdálené ovládání...

S ohledem na vývoj chytrých domácností či poskytování vyššího komfortu i společnost Samsung přichází s chytrým a velmi praktickým řešením. Zabudované WiFi moduly ve vnitřních jednotkách umožňují spárování klimatizace s chytrým telefonem (platforma Andriod a iOS) což umožňuje vzdálené ovládání odkudkoliv, třeba z práce či dovolené. Po stáhnutí aplikace SmartThings se stačí držet pokynů ve vašem telefonu a za pár minut máte ze svého telefonu ovladač, který navíc poskytuje až týdenní časové plánování.

smartthings

Úspora energie

Režim Wind-Free chlazení spotřebuje o 72% méně elektrické energie než režim rychlého chlazení. Pro udržení požadované teploty v místnosti postačí, aby kompresor i ventilátory pracovaly na minimální otáčky. Budete se proto cítit komfortně a přitom nemusíte mít obavy z účtů za elektrickou energii.

uspora-energie

Rychlé chlazení a vytápěníochladi-vas-rychleji

Rychlé ochlazení prostoru je tou největší výhodou všech klimatizačních jednotek od společnosti Samsung. Vysoké rychlosti dosahují díky osmipólovému digitálnímu invertorovému motoru kompresoru, kterým byly vybaveny jako první na světě.

Unikátní trojúhelníkový design pro vysoký chladící výkon

Klimatizační jednotky Samsung jsou navržené pro maximální účinnost. Díky unikátnímu konstrukčnímu řešení Samsung Triangle jsou schopné ochladit větší objem vzduchu než klasické modely. Zvětšení sací a výdechové plochy, větší ventilátor a úhel výdechu, pod kterým studený vzduch proudí, také zaručují rychlejší ochlazení rozsáhlejšího prostoru. Příjemnou teplotu tak dodají rovnoměrně do každé části klimatizovaného prostoru.

trojuhelnikovi-design

Chladí do větší dálky a šířky

Úhel proudění chladného vzduchu se od klasických klimatizačních jednotek liší, takže vzduch dosáhne do větší dálky až 14 metrů.* Stejně tak je díky řešení Samsung Design vzduch vyfukován do mnohem širšího prostoru a ochladí celou místnost.

chladi-do-dalky

Lepší efektivita při topení

efektivita-vytap-ni

 

digitalni-inverter

Nově představený osmipólový motor kompresoru je vlastní technologií společnosti Samsung pro pokročilou technologii digitálních invertorových kompresorů. Samsung jako první na světě využívá osmipólový místo čtyřpólového motoru kompresoru ve venkovních jednotkách, což výrazně snižuje kolísání otáček. Tímto zajišťuje efektivnější provoz s nižší spotřebou elektrické energie a také eliminaci hluku a vibraci.

Specifikace:

triangle

 

Doplňkové parametry

Kategorie: New Triangle
Záruka: 3 roky
chladící výkon (kW): 2,75
topný výkon (kW): 3,2
? SCOP: 3,8
? SEER: 6,4
hlučnost vnitř. jedn. v dB(A): 19
? topení do st.Celsia: -15
WiFi: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: