Samsung Maldives 3,5 kW (2019)

Kód: AR12RXFPEWQ2
Akce
Značka: Samsung
25 836 Kč –26 %
Samsung Maldives 2,5 3,5
25 836 Kč –26 % 19 200 Kč 15 867,77 Kč bez DPH
Skladem

Samsung Maldives představuje nejnovější zařízení oblasti domácích klimatizací. Společně s vynikajícím výkonem nabízí i nízkou spotřebu elektrické energie (třída A+++) a atraktivní cenu. Elegantní design se bude vyjímat v jakémkoliv interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maldives 3,5 kWmaldives

  • Funkce Turbochlazení, Good Sleep
  • Hlučnost 21 dB
  • 3care filtr - antibakteriální a antivirový Full HD filtr vzduchu
  • Chladivo R32

 

 

 

 

 

Vysvětlivky:

Vysvětlivky

Pracuje chytře, šetří energii

Energeticky šetrná osmipólová digitální invertorová technologie udržuje požadovanou teplotu bez nutnosti častého vypínání a zapínání. Takže vám poskytuje dlouhotrvající pohodlí a nižší spotřebu energie.

boracay1

WiFi Modul a vzdálené ovládání...

S ohledem na vývoj chytrých domácností či poskytování vyššího komfortu i společnost Samsung přichází s chytrým a velmi praktickým řešením. Zabudované WiFi moduly ve vnitřních jednotkách umožňují spárování klimatizace s chytrým telefonem (platforma Andriod a iOS) což umožňuje vzdálené ovládání odkudkoliv, třeba z práce či dovolené. Po stáhnutí aplikace SmartThings se stačí držet pokynů ve vašem telefonu a za pár minut máte ze svého telefonu ovladač, který navíc poskytuje až týdenní časové plánování.

smartthings

Úspora energie

Režim Wind-Free chlazení spotřebuje o 72% méně elektrické energie než režim rychlého chlazení. Pro udržení požadované teploty v místnosti postačí, aby kompresor i ventilátory pracovaly na minimální otáčky. Budete se proto cítit komfortně a přitom nemusíte mít obavy z účtů za elektrickou energii.

uspora-energie

Rychlé chlazení a vytápěníochladi-vas-rychleji

Rychlé ochlazení prostoru je tou největší výhodou všech klimatizačních jednotek od společnosti Samsung. Vysoké rychlosti dosahují díky osmipólovému digitálnímu invertorovému motoru kompresoru, kterým byly vybaveny jako první na světě.

 

 

Specifikace:

maldives

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Maldives
Záruka: 3 roky
chladící výkon (kW): 3,5
topný výkon (kW): 3,5
? SCOP: 3,8
? SEER: 6,1
hlučnost vnitř. jedn. v dB(A): 21
? topení do st.Celsia: -15
WiFi: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: